ładuję stronę...
MENU
STREFA DOŚWIADCZALNA
NA STOISKU PEKA
PODCZAS WARSAW HOME 2019

Największe i najbardziej spektakularne Międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home za nami! Te cztery dni w Ptak Expo były pełne wrażeń i inspirujących spotkań. Nie mogło nas tam zabraknąć. Na stoisku marki zaprezentowaliśmy nowości i testowaliśmy najpopularniejsze systemy w codziennym użytkowaniu, w ramach specjalnie stworzonej strefy doświadczalnej.

W tym roku odbyła się premiera kolejnej edycji katalogu produktów PEKA. Podczas targów Warsaw Home na stoisku marki można było zobaczyć systemy, stanowiące podstawę do jego stworzenia. Co przyciągnęło naszą szczególną uwagę?

Przede wszystkim coraz więcej antracytu, który jest mocno obecny w propozycjach systemów, a także w eleganckim połączeniu z drewnem. Odcień ten, podobnie jak czarny, kreuje spokojną, elegancką formę mebla. Bezproblemowo wtapia się we wnętrze i pięknie eksponuje inne kolory, dodatkowo potęgując ich estetyczny wygląd.

A także w eleganckim połączeniu z drewnem. Kombinacja metalu i drewna, dwóch szlachetnych materiałów, które składają się na linię koszy Fioro, zwracał uwagę odwiedzających.

Na stoisku stworzyliśmy „strefę doświadczalna”, na której pokazaliśmy różnice pomiędzy stosowaniem szafek tradycyjnych a szafek z naszymi systemami.

Z kolei na przykładzie zapakowanego różnymi produktami wózka zakupowego zaprezentowano jak łatwo odnaleźć rzeczy w systemie TANDEM i ile się ich mieści. Zawartość wózka była 1:1 odwzorowana w cargu i jeszcze zostało trochę miejsca. To zdecydowanie prawdziwy magazyn na produkty spożywcze.

W strefie doświadczalnej udowodniliśmy również, jak wiele garnków może pomieścić narożnik LE MANS. Kilka kompletów garnków bez problemu znalazło w nim swoje miejsce. W ten sposób wszyscy uczestnicy targów mogli przekonać się, jak pomocne w codziennym życiu są rozwiązania PEKA.

Jak funkcjonalnie urządzić garderobę? Tu zastosowanie znajdzie system Pecasa. Półki i szafki można przymocować do centralnego profilu ściennego na dowolnej wysokości, co oznacza, że system dostosowuje się do indywidualnych potrzeb w prawie każdej przestrzeni.

W aranżacji wykorzystano również mechanizm blokujący Click Stop – jednym kliknięciem przekształca on wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą. Potrzebujesz w swojej garderobie miejsca do składania odzieży? Nie masz odpowiedniego miejsca na laptopa w domowym biurze? Szwajcarska firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Premierowo na stoisku zaprezentowano organizer Space Flexx – idealny dla tych, którzy kochają porządek.

Nowy produkt po mistrzowsku rozprawia się z niesfornymi pudełkami. Z nowym rozwiązaniem zawsze odnajdziesz swoje ulubione pudełko. Zaoszczędzisz też na powierzchni przechowywania i unikniesz irytujących sytuacji, kiedy pojemniki wypadają wprost na ciebie po otwarciu szafki. A jeśli lubisz porządek w kuchni - możesz nawet poukładać je według kształtów, wielkości lub kolorów. Przegródki wewnątrz systemu zostały wykonane z oryginalnego tworzywa "nesttex". Jego ogromną zaletą oprócz elastycznego dopasowania się do kształtu, jest możliwość prania w pralce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:


To był inspirujący i cudownie spędzony czas. Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej