ładuję stronę...
menu
TREND NA WPROWADZANIE
LISTEW Z OŚWIETLENIEM
LED

Listwy z oświetleniem LED montowane do mebli to nowoczesny sposób doświetlenia wnętrza. Oświetlenie LED to efektowna forma, która pozwala na rozświetlenie pomieszczenia, zwłaszcza kuchni pełnej zakamarków czy pozbawionej naturalnego światła. To jednocześnie nowoczesne i ergonomiczne rozwiązanie dla osób, które w aranżacji wnętrz stawiają na oryginalne pomysły.

Subtelne oświetlenie LED-owe nadaje nastrojowego klimatu w kuchni lub salonie dzięki połączeniu krawędzi mebli z taśmami LED.

LISTWY LED zamocowane pod blatami czy profile nadblatowe zamocowane na blacie stołu tuż przy ścianie pełnią również funkcję ochronną, gdyż wykonane są z trwałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Profil nadblatowy umożliwia ciekawą aranżację i doświetlenie ściany. Profile dedykowane

DO KRAWĘDZI KORPUSU z oświetleniem LED umożliwiają podświetlenie szafkek górnych. W półmroku lub ciemności dzięki temu rozwiązaniu zawsze widzimy gdzie kończy się szafka. Profile mocowane do krawędzi mogą być jednostronne lub dwustronne. Doświetlają wtedy zarówno blat jak i wnętrze szafki.

PROFIL PODBLATOWY OŚWIETLENIOWY LED zamocowany tuż pod blatem na meblach kuchennych, np. na wyspie to nie tylko estetyczny i doświetlający pomieszczenie element, ale również zabezpiecza przed uderzeniem o krawędź również najmłodszych. W ciemności nie widać dobrze krawędzi, podświetlenie takim elementem mebla, zanim włączone zostanie główne oświetlenie sprawia, że poruszanie się w kuchni jest bezpieczniejsze, ponieważ widać gdzie znajdują się krawędzie i narożniki.

Listwy Schuco to jednak nie tylko listwy LED-owe. Rozwiązania SCHÜCO to cała gama akcesoriów, które ułatwiają funkcjonowanie domownikom w kuchni, gładkie otwieranie szuflad, szafek czy dodają eleganckiego wyglądu. W kuchni, gdzie zaprojektowano systemy bezuchwytowe interesującym rozwiązaniem są właśnie listwy – doskonale ukryte i zintegrowane z meblem.

LISTWY KORYTKOWE są schowane i niewidoczne dla oka, gwarantują jednak łatwe i bezszelestne otwieranie szafek. Mogą być stosowane zarówno w układzie horyzontalnym, jak i wertykalnym, są dostępne w kolorach aluminium, czarnym, antracytowym i białym. Dodatkowo mogą być również delikatnie podświetlone paskiem LED.


POLECANE artykuły

Trendy
Mała rzecz a cieszy – kilka słów o uchwytach meblowych

Nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, klasyczne, prowansalskie, retro – rozmaite style mebli można wymieniać niemal bez końca. Uchwyty to element dekoracyjny, który często uzupełnia projekt wnętrza, nadając mu charakter niczym wisienka na torcie.

czytaj więcej
Trendy
Kuchnia sióstr ADIHD

Jakiś czas temu Milena, jedna z sióstr ADIHD, przeprowadziła się do nowego mieszkania, a efekty aranżacji zaprezentowała na blogu. Fanom bardzo przypadła do gustu nowoczesna kuchnia. Na równi z estetyką liczy się tu funkcjonalność i dobra organizacja.

czytaj więcej
Trendy
Czy pandemia zmienia podejście do ekoświadomości?

Co zmienia w naszym codziennym życiu pandemia? Zamknięcie restauracji i więcej czasu spędzonego w domach to powody do robienia większych zakupów, samodzielnego przygotowywania posiłków, a co za tym idzie - produkcji większej ilości śmieci.

czytaj więcej
Trendy
Modna kuchnia 2021: jaka będzie?

W roku 2020 większość czasu spędziliśmy w domach, a jednym z najczęściej używanych pomieszczeń bez wątpieniu była kuchnia. Jak pandemia wpłynęła na trendy kuchenne i czego możemy spodziewać się w realizacjach w 2021?

czytaj więcej
Trendy
Jak pandemia zmieniła naszą pracę?

Pandemia drastycznie zmieniła sposób i tryb pracy, czego nie byliśmy oczywiście w stanie przewidzieć O tym dowiesz się z lektury tego artykułu, a także tego, jak lepiej zorganizować pracę w domu.

czytaj więcej
Trendy
Wiosna w Twoim wnętrzu

Tegoroczna wiosna niesie nam nadzieję na przetrwanie i lepsze jutro, mimo że pandemia jest już z nami od roku i znacznie zmieniliśmy nasze zwyczaje podporządkowując się reżimom sanitarnym. Jesteśmy już jednak bogatsi w doświadczenie i dzięki temu wiemy, co zmienić w naszym codziennym życiu na korzystniejsze, aby było łatwiej.

czytaj więcej
Trendy
Trendy kuchenne 2022: odważne kolory, pomysłowe przechowywanie, spokój

Pandemia pokazała bardzo wyraźnie, jakie rozwiązania są optymalne przy długim siedzeniu w domu. I choć nie nastąpiła rewolucja w porównaniu z poprzednimi latami, niektóre obecne już wcześniej trendy bezdyskusyjnie się ugruntowały, inne zyskały na sile, a niektóre zadebiutowały. Przyjrzyjmy się im wspólnie z Dagmarą Jakubczak.

czytaj więcej
Trendy
Gra w chowanego, czyli kuchnie już nie tylko do gotowania

Kuchnie pozostają sercem domu, ale coraz mniej przypominają… kuchnie. A to dlatego, że ewoluują wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Jest to możliwe dzięki odpowiednim systemom przechowywania.

czytaj więcej
Trendy
Przegląd najnowszych trendów wnętrzarskich z Mediolanu, Targi Eurocucina 2024

Minął już miesiąc od zakończenia Tygodnia Designu w Mediolanie, a relacje z tego wydarzenia wciąż wzbudzają emocje. Tegoroczne targi obfitowały w nowości zarówno w zakresie kuchni, jak i łazienek, a także innych przestrzeni mieszkalnych.

czytaj więcej
X F