ładuję stronę...
menu
TRENDY OD KUCHNI
SPOTKANIE W SWARZĘDZU
​​

9 listopada odbyło się spotkanie z architektami, projektantami i producentami mebli z cyklu Trendy od kuchni, które miało miejsce w Showroomie w Swarzędzu. Do poprowadzenia tego spotkania zaprosiliśmy Panią Ulę Michalak, która dostarczyła uczestnikom interesujących wiadomości na temat trendów, jakie zaobserwowała na tegorocznych targach Warsaw Home i Łódź Design Festival.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Pani Ula skupiła się na zaprezentowaniu najnowszych, gorących trendów we wnętrzarstwie, jakie były w szczególności widoczne na polskich imprezach branżowych. Ponadto prezentacje przedstawiły firmy Peka, Egger i Cad Projekt K&A, przybliżając uczestnikom swoje rozwiązania. Tematem naszej prezentacji były najnowsze trendy w rozwiązaniach, jakie dostarczają rozwiązania marki Peka. Z kolei firma Egger przedstawiła nową kolekcję materiałów dekoracyjnych na lata 2017 – 2019, w szczególności dekory, struktury oraz jakie stwarzają one możliwości projektantom. Wystąpienie firmy Cad Projekt K&A poświęcone było technologiom przyszłości w projektowaniu wnętrz – mianowicie zastosowaniu Virtual Reality przez architektów.

Uczestnicy wzięli aktywny udział w dyskusji, wnosząc cenny wkład do spotkania, a to z kolei inspiruje nas do organizowania jeszcze ciekawszych szkoleń. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych naszych spotkaniach, na których z pewnością dostarczymy Wam jeszcze więcej inspiracji i pomysłów do tworzenia nieszablonowych projektów wnętrz!


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F