ładuję stronę...
MENU
WIĘCEJ PRZESTRZENI W SZAFKACH
JAK TO ZROBIĆ?

Symbolem nowoczesnej kuchni jest funkcjonalność poszczególnych stref, w tym przechowywania. Wymóg ten zdecydowanie spełnia wysoka zabudowa. Wewnątrz wysokich szaf jest mnóstwo miejsca, gdzie można przechowywać żywność, zastawę stołową, naczynia, drobny sprzęt AGD.

Nowoczesne wyciągi: CONVOY CENTRO , CONVOY LAVIDO , CONVOY PREMIo , dzięki zastosowaniu systemów płynnego otwierania i bezpiecznego hamowania, zapewniają wygodę w codziennym użytkowaniu. System TANDEM oferuje ogromną powierzchnię do przechowywania żywności – można ją układać zarówno na półkach wewnątrz szafki, jak i na drzwiach. Podczas otwierania tylne półki przesuwają się do przodu. Wyciąg PLENO można swobodnie wysunąć na zewnątrz szafki. System DISPENSA umożliwia dostęp do całej zawartości za pomocą jednego ruchu ręki. Zapewnia dużo miejsca na produkty suche i umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wkłady do szuflad również pomagają zorganizować funkcjonalną strefę przechowywania i sprawiają, że nawet drobne sztućce są zawsze pod ręką. 

Wkład SKY to solidna konstrukcja, która zapewnia utrzymanie ładu w sztućcach, również tych o nietypowych kształtach i wymiarach. Pionowe podziały wkładu FUTURA są nie tylko praktyczne, ale zapewniają też optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wkład na sztućce EXZELLENT został zaprojektowany w taki sposób, aby pomieścić przybory kuchenne: łyżki do nakładania sałatek, chochle i inne akcesoria. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość, ponieważ ostre przedmioty, nie uderzają o krawędzie podczas otwierania. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie.

Maty antypoślizgowe mogą być wykorzystane jako zabezpieczenie dna szuflad przed wodą, zabrudzeniem czy zarysowaniem. Zapobiegają przesuwaniu się przechowywanych naczyń. Można je łatwo wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Maty można też docinać do odpowiedniego wymiaru.


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
MAMA RZĄDZI W KUCHNI! WSKAZÓWKI JAK ZORGANIZOWAĆ JEJ PRZESTRZEŃ

Istotną kwestią, z perspektywy mamy, jest zagospodarowanie kuchennej przestrzeni tak, aby zmieściło się w szafkach jak najwięcej produktów. Nie mniej ważna jest wygoda podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza kiedy poza wychowywaniem dzieci zajmujemy się także pracą zawodową.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Wycieczka z Architektem Porządku

Zapraszamy na wycieczkę po systemach do organizacji kuchni z Agnieszką Witkowską - Architektem porządku.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Idealna kuchnia

Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu z nas. Funkcjonalna, wygodna i piękna. Idealna kuchnia to taka, w której chcesz nie tylko gotować smakowite potrawy, ale również taka, która dostarcza przyjemności, kiedy w niej przebywasz.

czytaj więcej