ładuję stronę...
MENU
WIĘCEJ PRZESTRZENI W SZAFKACH
JAK TO ZROBIĆ?

Symbolem nowoczesnej kuchni jest funkcjonalność poszczególnych stref, w tym przechowywania. Wymóg ten zdecydowanie spełnia wysoka zabudowa. Wewnątrz wysokich szaf jest mnóstwo miejsca, gdzie można przechowywać żywność, zastawę stołową, naczynia, drobny sprzęt AGD.

Nowoczesne wyciągi: CONVOY CENTRO , CONVOY LAVIDO , CONVOY PREMIo , dzięki zastosowaniu systemów płynnego otwierania i bezpiecznego hamowania, zapewniają wygodę w codziennym użytkowaniu. System TANDEM oferuje ogromną powierzchnię do przechowywania żywności – można ją układać zarówno na półkach wewnątrz szafki, jak i na drzwiach. Podczas otwierania tylne półki przesuwają się do przodu. Wyciąg PLENO można swobodnie wysunąć na zewnątrz szafki. System DISPENSA umożliwia dostęp do całej zawartości za pomocą jednego ruchu ręki. Zapewnia dużo miejsca na produkty suche i umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wkłady do szuflad również pomagają zorganizować funkcjonalną strefę przechowywania i sprawiają, że nawet drobne sztućce są zawsze pod ręką. 

Wkład SKY to solidna konstrukcja, która zapewnia utrzymanie ładu w sztućcach, również tych o nietypowych kształtach i wymiarach. Pionowe podziały wkładu FUTURA są nie tylko praktyczne, ale zapewniają też optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wkład na sztućce EXZELLENT został zaprojektowany w taki sposób, aby pomieścić przybory kuchenne: łyżki do nakładania sałatek, chochle i inne akcesoria. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość, ponieważ ostre przedmioty, nie uderzają o krawędzie podczas otwierania. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie.

Maty antypoślizgowe mogą być wykorzystane jako zabezpieczenie dna szuflad przed wodą, zabrudzeniem czy zarysowaniem. Zapobiegają przesuwaniu się przechowywanych naczyń. Można je łatwo wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Maty można też docinać do odpowiedniego wymiaru.


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
Systemy przechowywania w małych mieszkaniach

Średnio w Unii Europejskiej na osobę przypada 41,7 m2 mieszkania, w Polsce natomiast tylko - 27 m2. To, w czym zdecydowanie ustępujemy krajom rozwiniętym, to rozmiar lokum. Aż jedna trzecia mieszkań w Polsce ma powierzchnię mniejszą od 50 m2. Co z tego wynika dla projektantów i architektów wnętrz?

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Kuchnia w perfekcyjnej odsłonie z produktami GRASS

Wszyscy marzymy o perfekcyjnie wyposażonej kuchni, w której każdy przedmiot doskonale spełnia swoją funkcję, a technologia idzie w parze z dobrym designem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jest to możliwe.

czytaj więcej