ładuję stronę...
MENU
WYCIECZKA PO
SYSTEMACH DO ORGANIZACJI Z
AGNIESZKĄ WITKOWSKĄ - ARCHITEKTEM PORZĄDKU

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę do naszego showroomu w Warszawie (CH Panorama) gdzie wspólnie z Agnieszką Witkowską - Architektem Porządku doradzamy jakie rozwiązania sprawiają, że organizacja szafek kuchennych jest łatwiejsza i efektywniejsza.

Odpowiemy też na pytania, które zadaliście nam w ostatniej ankiecie czyli z czym jest największy problem w Waszych kuchniach.

Zaczniemy od problemu głębokich szaf, do których zazwyczaj dostęp jest ograniczony ale są na to sposoby! Zrobimy przegląd rozwiązań narożnych, które często są zmorą kuchni. Porównamy dwa najpopularniejsze rozwiązania typu cargo - mogą to być naprawdę obszerne spiżarnie. Jak poradzić sobie z trudnym dostępem do szafek górnych? Poruszymy temat organizacji szuflad, w tym przetestujemy nowy organizer do pojemników na żywność SpaceFlexx. Na koniec zastanowimy się jak wykorzystać wąską przestrzeń pod blatem.


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
Systemy przechowywania w małych mieszkaniach

Średnio w Unii Europejskiej na osobę przypada 41,7 m2 mieszkania, w Polsce natomiast tylko - 27 m2. To, w czym zdecydowanie ustępujemy krajom rozwiniętym, to rozmiar lokum. Aż jedna trzecia mieszkań w Polsce ma powierzchnię mniejszą od 50 m2. Co z tego wynika dla projektantów i architektów wnętrz?

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Kuchnia w perfekcyjnej odsłonie z produktami GRASS

Wszyscy marzymy o perfekcyjnie wyposażonej kuchni, w której każdy przedmiot doskonale spełnia swoją funkcję, a technologia idzie w parze z dobrym designem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jest to możliwe.

czytaj więcej