ładuję stronę...
MENU
WYCIECZKA PO
SYSTEMACH DO ORGANIZACJI Z
AGNIESZKĄ WITKOWSKĄ - ARCHITEKTEM PORZĄDKU

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę do naszego showroomu w Warszawie (CH Panorama) gdzie wspólnie z Agnieszką Witkowską - Architektem Porządku doradzamy jakie rozwiązania sprawiają, że organizacja szafek kuchennych jest łatwiejsza i efektywniejsza.

Odpowiemy też na pytania, które zadaliście nam w ostatniej ankiecie czyli z czym jest największy problem w Waszych kuchniach.

Zaczniemy od problemu głębokich szaf, do których zazwyczaj dostęp jest ograniczony ale są na to sposoby! Zrobimy przegląd rozwiązań narożnych, które często są zmorą kuchni. Porównamy dwa najpopularniejsze rozwiązania typu cargo - mogą to być naprawdę obszerne spiżarnie. Jak poradzić sobie z trudnym dostępem do szafek górnych? Poruszymy temat organizacji szuflad, w tym przetestujemy nowy organizer do pojemników na żywność SpaceFlexx. Na koniec zastanowimy się jak wykorzystać wąską przestrzeń pod blatem.


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
MAMA RZĄDZI W KUCHNI! WSKAZÓWKI JAK ZORGANIZOWAĆ JEJ PRZESTRZEŃ

Istotną kwestią, z perspektywy mamy, jest zagospodarowanie kuchennej przestrzeni tak, aby zmieściło się w szafkach jak najwięcej produktów. Nie mniej ważna jest wygoda podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza kiedy poza wychowywaniem dzieci zajmujemy się także pracą zawodową.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Idealna kuchnia

Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu z nas. Funkcjonalna, wygodna i piękna. Idealna kuchnia to taka, w której chcesz nie tylko gotować smakowite potrawy, ale również taka, która dostarcza przyjemności, kiedy w niej przebywasz.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Kuchenne drogiazgi

Kuchenne drobiazgi żyją własnym życiem i basta. Któż z nas nie zna tego artystycznego bałaganu w szufladach i szafkach, gdzie trzepaczki, łopatki, chochle, końcówki od miksera i foremki do ciasta tańczą ustawicznie swój nieskoordynowany taniec? Poukładanie tego misz-maszu to jeszcze nic. O wiele trudniejsze jest zapanowanie nad nim tak, aby zawsze mieć niezbędne akcesoria pod ręką.

czytaj więcej