ładuję stronę...
menu
CO NOWEGO W PEKA?
PEKA PREZENTUJE NOWOŚCI PODCZAS TARGÓW FURNICA

Targi FURNICA od kilku już lat są najważniejszym centrum zakupu komponentów i akcesoriów do produkcji mebli dla producentów z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Polscy producenci stanowili najliczniejszą grupę odwiedzających nas gości, zresztą nie bez powodu – rodzimy przemysł meblowy ma ogromny potencjał do dalszego rozwoju, a pod względem wielkości produkcji plasuje się na trzecim miejscu w Europie.

Na targach na naszym stoisku nie może zabraknąć nowości. Podczas tegorocznej edycji targów Furnica zaprezentowaliśmy premierę – system Pecasa, który umożliwia całkowicie indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w salonie. W zależności od gustu, preferencji i możliwości użytkownika daje możliwość zbudowania ciekawej, przestrzennej i lekkiej konstrukcji, która może być doskonałym pomysłem na przechowywanie książek, drobnych przedmiotów, pamiątek z podróży czy zamontowaniem stelaża do telewizora. Na przykładzie Pecasa pokazaliśmy aranżację salonu i wybrane dodatki do garderoby. Warto przyjrzeć się dokładniej temu nowemu systemowi, o którym będziemy jeszcze sporo pisać, ponieważ daje zupełnie nowe możliwości niestandardowej i funkcjonalnej aranżacji w salonie, garderobie, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Zaprezentowaliśmy także elegancką linię produktów FIORO, wykończonych drewnem w systemach PLENO, Magic Corner oraz w szafce podblatowej Snello.

Z nowych rozwiązań zaprezentowaliśmy również ciekawy pomysł na zagospodarowanie drzwi szafek. TANDEM SIDE to system, który daje możliwość użytkownikowi wykorzystania dodatkowej powierzchni przechowywania, jaka znajduje się na drzwiach. System może być dostosowany do wielkości powierzchni drzwi – zarówno w szafkach wysokich, jak i w niskich. Dzięki zastosowaniu TANDEM SIDE można uzyskać jeszcze więcej przestrzeni w szafce i zmieniać konfigurację półek w zależności od potrzeb.

Kolejną nowością na targach Furnica, jaką zaprezentowaliśmy były wysokiej jakości szuflady marki Grass w bardzo modnym kolorze antracytu.

Pokazaliśmy również sposób na to, jak urządzić funkcjonalne biuro wykorzystując system HAWA. HAWA daje ogromne możliwości pomysłowej aranżacji biura zarówno w dużych, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Ta wersja prezentuje biuro kompaktowe, które można urządzić nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Na naszym stoisku nie mogło oczywiście zabraknąć wyposażenia szuflad we wkłady na sztućce i maty antypoślizgowe. Pokazaliśmy piękne, eleganckie wyposażenie szuflad wykonane z naturalnego drewna, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

Regały Smart Cube zaprezentowaliśmy na ścianie, gdzie doskonale się sprawdzają jako miejsce na drobne przedmioty, ulubione pamiątki czy ramki ze zdjęciami. Zarówno gotowe moduły jak i rozbudowane sprawiają ze regał świetnie wpisuje się w indywidualne potrzeby.Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Atrakcyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi.

Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za odwiedzenia naszego stoiska!


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F