ładuję stronę...
MENU
JESIENNE PROPOZYCJE
DLA TWOJEGO DOMU
 

Jesień to czas porządków w domowych wnętrzach. Praktyczna drabinka Stepolo przyda się idealnie na przykład do tego, aby wspiąć się wyżej i sięgnąć lub schować przechowywane przedmioty. Zarówno drabinka, jak i inne produkty z naszej oferty są teraz dostępne w nowych wybarwieniach, dzięki czemu będą jeszcze lepiej pasować do kolorystyki Twojego domu.

Drabinka Stepolo to przydatny pomocnik w domu, który zresztą bardzo polubili i docenili nasi klienci. Niezależnie od tego, czy chcesz zdjąć jesienne szale z najwyższej części szafy, czy potrzebujesz trochę tylko wspiąć się, aby uzyskać przegląd zawartości szafek górnych w kuchni, drabinka jest gotowa zawsze pod ręką po to, aby pomóc Ci dotrzeć wyżej. Po użyciu możesz ją złożyć na płasko i schować poza zasięgiem wzroku w dyskretnym miejscu, na przykład z boku szafki. Stepolo jest dostępne teraz nie tylko w klasycznym, naturalnym aluminiowym kolorze, ale też eleganckim czarnym aluminium.

Antracyt, podobnie jak kolor czarny, kreuje we wnętrzach spokojną i elegancką atmosferę. Jest jednak bardziej stonowany niż czerń. Idealnie wtapia się w schematy kolorystyczne i pięknie eksponuje inne barwy, podnosząc dodatkowo ich estetykę. Elegancki antracyt stał się tak popularny, że oferujemy coraz więcej akcesoriów w tym kolorze. Specjalna wytłoczka do szuflady na buty teraz dostępna jest w tym modnym kolorze. Dostępna jest również z szufladą Nova Pro Scala.


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Przechowywanie w salonie

Zdecydowanie lepiej będzie przechowywać np. zastawę kawową czy kieliszki do wina w salonie niż w szafkach w kuchni, ponieważ tam ich częściej potrzebujemy. Z myślą o przechowywaniu w salonie zostały stworzone pewne rozwiązania, które zdecydowanie to ułatwiają.

czytaj więcej
Pomysł na...
Ukryte biuro, czyli jak zaaranżować miejsce do pracy w mieszkaniu

Strefę biurową można jednak zorganizować nawet na niewielkiej powierzchni, wystarczy zastosować kilka nowoczesnych systemów meblowych. Nie zawsze możliwe jest wygospodarowanie osobnego gabinetu do pracy ze względu na niewielki metraż mieszkania.

czytaj więcej
Pomysł na...
ZABAWA W "CHOWANEGO" TYLKO W DOBRZE ZORGANIZOWANEJ GARDEROBIE

Szafa z funkcją garderoby to niezwykle pojemny temat. Nie oszukujmy się, w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Co zrobić, żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze, pomieściły wszystkie nasze ubrania i buty?

czytaj więcej
Pomysł na...
Zamykamy lato w słoiku

Lato zamykamy w słoiku, a jesień w butelce. A potem… upychamy gdzie popadnie. Jak przechowywać słoiki?

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchenny Le Mans

Co wspólnego ze sobą ma aranżacja kuchni i wyścigi samochodowe? Wbrew pozorom wiele.

czytaj więcej