ładuję stronę...
menu
4 EDYCJA TARGÓW
4DD ZA NAMI!

Cztery dni targów 4 Design Days przyciągnęły tysiące zwiedzających, którzy zapragnęli zobaczyć, jak wyglądają dziś funkcjonalne wnętrza salonu i kuchni. Wśród ponad 300 wystawców nie mogło zabraknąć naszej marki. A co nowego zaprezentowaliśmy na katowickich targach designu?

4 Design Days można z pewnością uznać za święto architektury, designu i wyposażenia wnętrz. Przez cztery dni najwięksi projektanci zaprezentowali swoje produkty i usługi, aby zainspirować klientów pomysłami, ale także niestandardowymi rozwiązaniami. Tegoroczne targi odbywały się w dniach: 24-27 stycznia w MCK i katowickiej hali Spodek. Pierwsze dni poświęcone były spotkaniom dla profesjonalistów z branży, podczas kolejnych dni targi były otwarte dla publiczności.

Po raz kolejny zawitaliśmy do Katowic, aby podzielić się swoim doświadczeniem w dziedzinie akcesoriów meblowych. Przedstawiciele firmy doradzali, które z rozwiązań pozwalają na największą swobodę w przechowywaniu produktów, które zaś są idealne dla mniejszych szafek. 

Nie zabrakło rad, dotyczących oferowanych rozwiązań Peka dla przestronnych kuchni czy salonów, które dziś stają się coraz częściej połączone.

Odwiedzający nasze stoisko partnerzy biznesowi i goście mogli poznać także rynkowe trendy w kolorystyce mebli oraz akcesoriów. Wśród nich antracyt, który obecny był w wielu rozwiązaniach producenta, np. w eleganckiej linii półek Fioro wykończonych dodatkowo drewnem. Duże zainteresowanie zrobił na zwiedzających targi system Tandem w antracytowej odsłonie.

Modny antracytowy kolor dominował także w wykończeniu najnowszych szuflad marki Grass, dystrybuowanych przez nas.

Wśród premier zaprezentowaliśmy m.in. system Pecasa, który umożliwia całkowicie indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w zależności od potrzeb klienta. Dzięki lekkiej konstrukcji, jak również uniwersalnemu projektowi, system ten z pewnością daje nowe możliwości do niestandardowej i funkcjonalnej aranżacji różnych pomieszczeń. Podczas targów został zaprezentowany w salonie ale z powodzeniem może być zastosowany w garderobie czy pokoju dziecięcym, w którym np. swobodnie możemy regulować wysokość zawieszenia półek dostosowanych do obecnego wzrostu dziecka. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami.

Dąb to również rodzaj drewna, które wybraliśmy jako surowiec do wytwarzania nowych wkładów do szuflad. Elementy wkładów do szuflady FinLine MosaiQ mogą być tak skomponowane i urządzone, aby dokładnie dopasowywały się do wymagań użytkownika – pojemniki na sztućce, wkładki na buteleczki z przyprawami czy blok na noże. Doskonała organizacja, łatwy dostęp i pełen wgląd – to największe jego zalety.

Duże wrażenie na klientach odwiedzających nasze stoisko robił regał Smartcube. Pokazaliśmy go nie tylko w formie półek przymocowanych do ściany w roli gotowego rozwiązania, ale również jako konstrukcja na wyspie będąca miejscem dla ziół. System może zostać rozbudowany zgodnie z naszym projektem, jest tak modułowy, że może zostać dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Półki Smartcube mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem dodając mu stylu i nowoczesności.


Wzięliśmy udział w panelu który na scenie prowadziły redaktorki magazynów Świat Łazienek i Kuchni. Tematem rozmowy były "Funkcjonalne meble kuchenne".

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny stoiska PEKA. Spotkania z Wami są zawsze dla nas źródłem inspiracji i okazją do przeprowadzenia interesujących rozmów. 

POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F