ładuję stronę...
menu
POMYSŁ NA REGAŁ
Z SMARTCUBE
​​

Schüco Smartcube - to poręczny system półek, który sprytnie zaaranżuje Twoje wnętrze.

To idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz kompleksowego systemu półek do swojego mieszkania lub domu. Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Atrakcyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi. Jak sama nazwa wskazuje – CUBE – to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na podstawie kostki, następnie została rozwinięta i udoskonalona, aby mogła sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury wnętrz. System ten może zostać rozszerzony i dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Jest przy tym stabilny, zarówno kiedy zintegrujemy go z istniejącym już meblem, jak i kiedy przymocujemy do ściany w roli indywidualnego rozwiązania. Półki Schüco SMARTCUBE mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem dodając mu stylu i nowoczesności.

W ofercie posiadany zarówno PROFILE i ŁĄCZNIKI, które umożliwiają zbudowanie własnej konstrukcji. Dodatkowo wprowadziliśmy złożone już moduły, do których należy tylko dołożyć półkę o grubości 16 mm. Przykładowo pojedynczy regał o szerokości 900 znajdziesz TUTAJ. Dostępne są również konstrukcje podwójne w PIONIE i POZIOMIE. Wszystkie elementy występują w kolorze czarnym i inox.

Schüco Smartcube to wyjątkowo atrakcyjny wizualnie system o eleganckiej, geometrycznej linii, który tworzy ciekawy dodatek do każdego pomieszczenia. Praktyczne i jednocześnie wyrafinowane akcesoria, takie jak: zamontowane nadwozie, drzwiczki i drzwi przesuwne, zapewniają wygodę i ergonomię użytkowania.

 
  • Modułowy i elastyczny system, który dopasowuje się do każdego wnętrza

  • Dostępny w wykończeniu z nierdzewnej stali oraz anodowanej czarnej stali

  • Rozbudowany system narożników

  • Indywidualny projekt

  • Idealnie wpasowuje się w nowoczesne, loftowe wnętrza.


​​

Przejrzyj ulotkę z modułami SMART CUBE

pobierz

POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy łazienkę!

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchnia gotowa na jesień

Tegoroczna aura póki co jest dla nas łaskawa. Najwyższy jednak czas, by zreorganizować dom i uwić sobie „przytulne gniazdo” na długie jesienne i zimowe wieczory. Jak przygotować kuchnię na jesień, by był to czas, w którym z przyjemnością będziemy wracać do smaków lata i gotować pyszne, rozgrzewające potrawy? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Śmieciowy poradnik

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Akcja segregacja

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Jak spędzić w domu tegoroczne święta w komforcie

Tegoroczne święta, a w szczególności sylwester będą jednak inne z powodu panujących restrykcji epidemiologicznych. W czasie pandemii z pewnością zmieniły się już po części zwyczaje zakupowe i nawyki związane z gotowaniem i przechowywaniem żywności.

czytaj więcej
Pomysł na...
Uwolnij przestrzeń w kuchni

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce. Wysuwane półki Extendo są świetna alternatywą do tradycyjnych półek.

czytaj więcej
Pomysł na...
Posprzątane i schowane

Utrzymywanie czystości i porządku w domu jest zawsze niemałym wyzwaniem. Począwszy od inwestycji, wydawałoby się banalnych, ale jednak – w chemię domową, czy nowoczesny odkurzacz, a skończywszy na organizacji czasu oraz przechowywaniu środków czystości i większych bądź mniejszych akcesoriów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością.

czytaj więcej