ładuję stronę...
MENU
POMYSŁ NA REGAŁ
Z SMARTCUBE
​​

Schüco Smartcube - to poręczny system półek, który sprytnie zaaranżuje Twoje wnętrze.

To idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz kompleksowego systemu półek do swojego mieszkania lub domu. Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Atrakcyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi. Jak sama nazwa wskazuje – CUBE – to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na podstawie kostki, następnie została rozwinięta i udoskonalona, aby mogła sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury wnętrz. System ten może zostać rozszerzony i dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Jest przy tym stabilny, zarówno kiedy zintegrujemy go z istniejącym już meblem, jak i kiedy przymocujemy do ściany w roli indywidualnego rozwiązania. Półki Schüco SMARTCUBE mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem dodając mu stylu i nowoczesności.

W ofercie posiadany zarówno PROFILE i ŁĄCZNIKI, które umożliwiają zbudowanie własnej konstrukcji. Dodatkowo wprowadziliśmy złożone już moduły, do których należy tylko dołożyć półkę o grubości 16 mm. Przykładowo pojedynczy regał o szerokości 900 znajdziesz TUTAJ. Dostępne są również konstrukcje podwójne w PIONIE i POZIOMIE. Wszystkie elementy występują w kolorze czarnym i inox.

Schüco Smartcube to wyjątkowo atrakcyjny wizualnie system o eleganckiej, geometrycznej linii, który tworzy ciekawy dodatek do każdego pomieszczenia. Praktyczne i jednocześnie wyrafinowane akcesoria, takie jak: zamontowane nadwozie, drzwiczki i drzwi przesuwne, zapewniają wygodę i ergonomię użytkowania.

 
  • Modułowy i elastyczny system, który dopasowuje się do każdego wnętrza

  • Dostępny w wykończeniu z nierdzewnej stali oraz anodowanej czarnej stali

  • Rozbudowany system narożników

  • Indywidualny projekt

  • Idealnie wpasowuje się w nowoczesne, loftowe wnętrza.


​​

Przejrzyj ulotkę z modułami SMART CUBE

pobierz

POLECANE artykuły

Inspiracje ze świata designu
Drewno w kuchni

Od lat najpopularniejszy surowiec. Kojarzy się z tradycją, a jednocześnie występuje w dziesiątkach supermodnych wykończeń. Dlatego z najszlachetniejszego drewna projektujemy i wytwarzamy elementy wyposażenia szuflad, które wyróżnia perfekcyjny i dopracowany do ostatniego detalu design.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
FESTIWALOWE TRENDY Z MEDIOLANU

Niemal wszystkie kuchnie były z wyspą na środku. Z materiałów dominowały: marmur, drewno, blacha, kamień. A jeśli chodzi o kolory to uwagę zwracała matowa czerń – zupełne przeciwieństwo tak popularnej nadal w polskich kuchniach bieli.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Eksplozja koloru na iSaloni

Jeśli można byłoby określić tegoroczne mediolańskie targi w ramach ekspozycji iSaloni w jednym zdaniu brzmiałoby ono: „Eksplozja koloru”. Różnorodność barw była tak ogromna, że wielu zwiedzających przyprawiała o prawdziwy zawrót głowy.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Euro Cucina Trend Report 2018/2019

Aktualne trendy kuchenne z jesiennych targów producentów kuchni na podstawie targów Euro Cucina ponownie skompletowane zostały przez redaktorów i przedstawione w 250-stronicowym „Raporcie Trendów”.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Premiera systemu Pecasa

Ofertę marki wzbogaciły wyjątkowe nowości. Jedną z nich jest innowacyjny system Pecasa, na przykładzie którego pokazano aranżację salonu i wybrane dodatki do garderoby.

czytaj więcej