ładuję stronę...
MENU
WYOBRAŹ SOBIE
FUNKCJONALNĄ KUCHNIĘ,
GDZIE WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE

Garnki, patelnie czy rondle zwykle układa się jeden pod drugim lub obok siebie, ale tak żeby zajęły najmniej miejsca. Efekt jest taki, że naczynia tworzą stos, w którym trudno znaleźć to, co jest akurat potrzebne. Poza tym, jeśli poszukiwany garnek jest zastawiony, trzeba wyciągnąć najpierw inne naczynia. Jest to dość uciążliwe, zwłaszcza że są one często duże i ciężkie.

Jest sposób, aby nie wyciągać garnków spod innych naczyń i nie szukać ich za każdym razem,nierzadko na kolanach. Trzeba zaplanować dla nich funkcjonalne miejsce, najlepiej w szafkach narożnych, z których można wysunąć zawartość na zewnątrz.

Ułatwieniem są systemy LE MANS z wysuwanymi półkami, o kształcie pozwalającym maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. To rozwiązanie umożliwia wysunięcie półek każdej z osobna. Wystarczy jeden ruch ręki i wszystkie ustawione na półkach garnki czy patelnie lekko wyjeżdżają na zewnątrz szafki. Dzięki nim łatwo korzystać z naczyń, ale też więcej zmieści się w szafkach.

Ciekawe jest zastosowanie systemu w szafce wysokiej lub medium.LE MANS WYSOKI Możemy zaplanować wtedy więcej 4 lub 6 poziomów.

W każdej kuchni, nawet najmniejszej, musi być przynajmniej kilka garnków, patelni i rondli. Ich przechowywanie zawsze jest problematyczne, zajmują bowiem dużo miejsca. Dzięki specjalnym systemom będą zawsze pod ręką.

Pomysłowym rozwiązaniem do narożnika jest także system MAGIC CORNER COMFORT . Po otwarciu drzwiczek wyciągamy przednie kosze z garnkami i odchylamy je w bok. Tylne kosze automatycznie przesuwają się na ich miejsce i możemy również wysunąć je na zewnątrz. W ten sposób mamy możliwość wysunięcia całej zawartości narożnika a co za tym idzie dostęp do zawartości jest bardzo ułatwiony.

Półki typu karuzela w systemie REVO są tak skonstruowane, że front szafki składa się do środka podczas ich obrotu. REVO zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni narożnika. Tworzy doskonałe miejsce dla wszystkich garnków, patelni i drobnego sprzętu AGD.


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy łazienkę!

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchnia gotowa na jesień

Tegoroczna aura póki co jest dla nas łaskawa. Najwyższy jednak czas, by zreorganizować dom i uwić sobie „przytulne gniazdo” na długie jesienne i zimowe wieczory. Jak przygotować kuchnię na jesień, by był to czas, w którym z przyjemnością będziemy wracać do smaków lata i gotować pyszne, rozgrzewające potrawy? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Śmieciowy poradnik

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Akcja segregacja

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Jak spędzić w domu tegoroczne święta w komforcie

Tegoroczne święta, a w szczególności sylwester będą jednak inne z powodu panujących restrykcji epidemiologicznych. W czasie pandemii z pewnością zmieniły się już po części zwyczaje zakupowe i nawyki związane z gotowaniem i przechowywaniem żywności.

czytaj więcej
Pomysł na...
Uwolnij przestrzeń w kuchni

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce. Wysuwane półki Extendo są świetna alternatywą do tradycyjnych półek.

czytaj więcej
Pomysł na...
Posprzątane i schowane

Utrzymywanie czystości i porządku w domu jest zawsze niemałym wyzwaniem. Począwszy od inwestycji, wydawałoby się banalnych, ale jednak – w chemię domową, czy nowoczesny odkurzacz, a skończywszy na organizacji czasu oraz przechowywaniu środków czystości i większych bądź mniejszych akcesoriów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością.

czytaj więcej