ładuję stronę...
MENU
Raport Trendów według grupy A30A

Aktualne trendy kuchenne z jesiennych targów producentów kuchni na podstawie grupy A30 ponownie skompletowane zostały przez redaktorów i przedstawione w 96-stronicowym „Raporcie Trendów”. Dla projektanta i architekta wnętrz ta publikacja to cenne źródło inspiracji, które z pewnością dostarczy świeżych pomysłów na urządzanie wnętrz.

 

Książka trendów jest dostępna online

czytaj online

 

W raporcie znajduje się ponad 120 pięknych zdjęć, które zostały wykonane na wystawach producentów kuchni. Publikacja daje kompleksowy przegląd całej obecnej oferty, dostarcza aktualnych informacji o tym, co jest nowe, piękne, funkcjonalne i wygodne w kuchni. Poszczególne propozycje aranżacji zostały pogrupowane przez twórców raportu pod 19 ogólnymi terminami, które stanowią jednocześnie odrębne rozdziały. Są to między innymi takie tematy, jak:

  • "Architektura"
  • "Dekoracja"
  • "Kolory"
  • "Struktura"
  • "Światło"
  • „Miejski loft i dom na wsi”
  • „Drewno i metal”
  • "Sprytne przechowywanie"
Podział ten ułatwia poszukiwanie odpowiednich treści i sam w sobie stanowi ciekawą inspirację do projektowania.


POLECANE artykuły

Trendy
Moduły medium

Szafki medium otwierają również całkiem nowe możliwości projektowe. Szafki takie stanowią też idealne rozwiązanie w przypadku zabudowy półwyspowej, przy pomocy której chcielibyśmy wyraźniej zaznaczyć granice między otwartą kuchnią i salonem. W zabudowie w rozmiarze medium można zastosować nasze systemy.

czytaj więcej
Trendy
Kuchnia jak salon

Kuchnia nie jest już zamkniętym pomieszczeniem, dostępnym tylko dla domowników, ale otwartą przestrzenią, często łączoną z salonem. Tym samym kuchnia pełni funkcje salonu stając się głównym miejscem, skupiającym życie domowników. Z tych powodów zadbajmy o to, aby była nie tylko ergonomiczna, ale również komfortowa i przytulna.

czytaj więcej
Trendy
Zabudowa pod sufit

Zabudowa pod sufi z nowoczesnymi systemami oraz atrakcyjne materiały wykończeniowe powodują, że najnowsze systemy wysokiej zabudowy wnoszą powiew świeżości, porządku i czystej formy, w myśl idei „im więcej miejsca tym lepiej”.

czytaj więcej
Trendy
Zgodnie z trendami antracyt

Kuchnie w kolorze antracytu to obecnie jeden z najmodniejszych trendów. Odpowiedzią na najnowsze trendy w urządzaniu kuchni są antracytowe akcesoria. Systemy w tym kolorze występują w najpopularniejszych rozwiązaniach do szafek narożnych, wysokich i podblatowych.

czytaj więcej
Trendy
Cztery trendy z targów Ambiente 2018

Ambiente to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, jakie odbywają się we Frankfurcie nad Menem. Przedstawiamy cztery główne tendencje z tej wystawy.

czytaj więcej
Trendy
Najmodniejsze kuchenne trendy sezonu – Eurocucina 2018

Kamień, drewno, matowa czerń oraz... blacha – to główne trendy, które panowały w kuchniach podczas największego wnętrzarskiego święta w Mediolanie.

czytaj więcej
Trendy
Za kurtyną

Niemal sto lat temu problem zagonienia cywilizacyjnego był już bardzo palący.. Tempo naszego życia jest zawrotne i wciąż przyspiesza. To dlatego chcemy, by przynajmniej dom był naszą przysłowiową twierdzą, w której możemy się schronić przed hałasem i wyciszyć pobudzone zmysły.

czytaj więcej