ładuję stronę...
menu
WSPIERAMY AKCJĘ
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
​​

Jesteśmy partnerem akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. Aktywnie włączyliśmy się do akcji wspierającej dzieci chore na raka inicjatywy, której organizatorem jest odzieżowa marka ENDO.

Od listopada dostępna jest limitowana kolekcja koszulek stworzonych przez markę ENDO w ramach akcji „Razem Możemy Więcej”. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń. W projekt zaangażowane są polskie gwiazdy, między innymi Magdalena Różczka, Anna Dereszowska oraz Szymon Majewski.

PEKA, jako Partner akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”, wsparła spotkanie prasowe, które 13 listopada 2017 r. zainaugurowało tegoroczną edycję. Firma aktywnie angażuje się również w rozpropagowanie tej szczytnej inicjatywy wśród swoich kontrahentów i klientów. Członkowie zespołu PEKA kupili i noszą koszulki ENDO, a także zachęcają do tego architektów – uczestników organizowanych przez siebie szkoleń. Więcej o marce PEKA: www.peka.pl.

Dużym udogodnieniem w czynnościach wykonywanych codziennie w kuchni przez niepełnosprawnych jest Kitchen Tower. 

Fundacja Spełnionych Marzeń, której ENDO przekaże zysk ze sprzedanych koszulek w ramach akcji „Razem Możemy Więcej”, powstała w 2002 r. z potrzeby niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Pieniądze z akcji przeznaczone są dla podopiecznych pięciu dziecięcych oddziałów onkologicznych w Polsce: w Kielcach, Lublinie, Olsztynie oraz dwóch warszawskich ośrodków. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe i bolesne. Wywołuje tęsknotę za normalnym życiem, pełnym uśmiechu i beztroskich zabaw. Fundacja od 15 lat nieustannie spełnia marzenia najmłodszych, organizując turnusy rehabilitacyjne, obozy marzeń, zajęcia terapeutyczne, jak arteterapia, muzykoterapia, bajkoterapia i robotyka, a także najbardziej emocjonujące spotkania z idolami.

Czasem potrzeba tak niewiele, by zrobić coś dobrego. Każdy z nas może pomóc już teraz, kupując koszulki ze specjalnej, limitowanej kolekcji na www.endo.pl. Dostępne są one w rozmiarach dla całej rodziny – od niemowlęcego body po duże rozmiary dla dorosłych. Możemy kupić je dla siebie, obdarować najbliższych, a także zarażać chęcią pomagania innych. To świetny pomysł na prezent, który dodatkowo obdaruje podwójnie!


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F